• Palniki VENMA Comfort
  Moc od 16 KW
  Palniki serii Comfort to bezobsługowe urządzenia
 • Targi EXPO
  Rzeszów 2017
  Ciężka praca przynosi efekty...
 • Samoczyszczące palniki
  do 300 KW
  Posiadamy w ofercie palniki o mocy do 300 KW

GWARANCJA JAKOŚCI Pracujemy z najlepszymi specjalistami, co gwaratuje Państwu najwyższą jakość naszych usług.

PALNIKI SERIA COMFORT

Palniki COMFORT to Nasze najnowocześniejsze urządzenie, wyposażony w mechanizm, który oczyszcza Palnik z popiołu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można stosować paliwa gorszej jakości takie jak agropellet czy pestka. Grzałka ceramiczna zapewnia oszczędne i efektywne rozpalanie. Zastosowanie wysokogatunkowych stali oraz markowych podzespołów czyni z palnika niezawodne urządzenie.

Więcej

PALNIKI SERIA IGNIS

IGNIS to seria, która zapoczątkowała produkcję Palników VENMA. Palniki IGNIS to Palnik zaprojektowany oraz wyprodukowany z myślą o mniej wymagających klientach, jednakże, poziom zaawansowania Palnika spełnia wszystkie podstawowe czynności. Ceramiczna grzałka oraz energooszczędne podzespoły prowadzą do minimalnego zużycia energii elektrycznej. Budowa Palnika IGNIS pozwala na używanie paliwa takiego jak PELLET, OWIES czy PESTKA. 

Więcej

Ekologia

Pellet jest bardzo ekologicznym paliwem. Jego spalanie nie powoduje dodatkowej emisji CO2, ponieważ ilośd dwutlenku węgla powstająca przy spalaniu jest równa tej, którą w procesie fotosyntezy pobierają rośliny posadzone na miejscu spalonych.